Bim 20 Aralık 2019 Aktüel Ürün Kataloğu

Bim 20 Aralık 2019 Aktüel İndirim Kataloğu
Bim 20 Aralık 2019 Aktüel İndirim Kataloğu

Yeni yılın yaklaşması ile beraber Bim 20 Aralık 2019 indirimli ürünler aktüel kataloğunu yayınlamaya başladı. Birçok markalar yeni yılın gelmesi ile beraber ürünlerinde indirimlere gitti. Büyük firmalar oldukça cazip fırsatlar sunmaya başladı. Bu sunulan indirim fırsatları gelir seviyesi düşük olan insanların oldukça hoşuna gitti. Ayrıyeten orta kesim müşterisine de hitap eden bu aktüel indirim kataloğu kışlık ihtiyaçları olan kişilerin stok yapmalarına bir fırsat sunmaktadır.

Müşteri Hizmeti

Özellikle kış aylarında bulunduğumuz şu sıralar bazı meyve ve sebzelerin oldukça pahalı olmaya başladı. Bim market her zaman müşterisini düşündüğü gibi indirimli ürünlerin arasında meyve ve sebze ürünlerine de yer vermektedir. Kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Bim marketler yeni yılın soğuk günleri yaklaşırken yayınladığı 20 Aralık 2019 indirimli ürünler kataloğu indirimleri ile müşterisinin cebini ısıtmaktadır. İndirimli aktüel kataloğu ürünleri çok geniş ürünlere hitap etmektedir.

İndirimli Ürünler

Bu ürünlerin başında tabi ki gıda ağırlıklı ürünler gelmektedir. Ürün kataloğunun en dikkat çeken ürünü Sızma Zeytinyağında ki %30 indirim olmasıdır. Bunların yanı sıra temizlik ürünleri, tuvalet kağıdı ürünleri, kağıt havlular, meyve ve sebze fiyatları oldukça ucuzlamıştır. Erkek ve bayan müşteriler için kişisel bakım ürünleri %30’luk indirimle müşterisinin yüzünü güldürmektedir. Et ürünlerindeki antrikot fiyatları ile ve tavuk ürünlerinde indirimi aktüel kataloğunda bulabilirsiniz.

Yeni Yıl Fırsatı

Her imkanda müşterisini düşünen Bim market yaptığı indirimli aktüel kampanyası ile müşterisinin yüzünü güldürüyor. Yeni yılın son haftasında indirim kataloğunu müşterisinin hizmetine sunacak olan Bim market müşterisini yeni yıla mutlu bir şekilde girmesini sağlayacaktır. Güler yüzlü ve her zaman müşterisinin hizmetinde olan personeli ile kaliteli mağazacılıktan taviz vermemektedir.

Çocuklara Özel İndirimler

Yeni yılın son haftasındaki indirimli ürün kataloğunda her kesim için indirimler mevcuttur. Özel olarak okula giden çocukların kırtasiye malzemelerinde büyük indirimler söz konusu olacaktır. %40’a varan indirimler söz konusu olacak ürün kategorilerinde resim boyalarından, kalemlere, defterlerden, sulu boyalara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olacaktır. Hanımefendiler alacakları indirimli sebzelerle hem taze yemeklerini yapabilecek, hem de uygun fiyata alışveriş yapacaklardır. Bim market her zaman sizlerin düşünür. Yeni yıla son bir hafta kala indirimlerimiz den faydalanmak için sizleri bekliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*