Şok 18 Aralık 2019 Aktüel İndirim Kataloğu

Şok 18 Aralık 2019 Aktüel
Şok 18 Aralık 2019 Aktüel

Türkiye’nin dört bir yanında şubesi bulunan ŞOK marketin 18 Aralık 2019 Aktüel Kataloğu yine kaliteli ürünleriyle şaşırtmaya devam ediyor! Sağlıklı gıda, kaliteli ve dayanıklı tekstil ürünleri ve son model teknoloji ürünleriyle 18 Aralık 2019 Aktüel Kataloğu yayında.

Gıda Ürünlerinde Neler Var?

Yılbaşına az bir zaman kalırken, market alışverişlerine yöneldik. ŞOK’un 18 Aralık 2019 Aktüel Kataloğunda bu hafta çokokrem, kaymaklı bisküvi ve nescafe’de indirimler kaçırılmamalı. 25 tl ve üzeri alışverişlerde eksta indirim de var!

Bebekler İçin Katalogda Neler Bulunuyor?

Şok her hafta olduğu gibi bu hafta da bebeklerinizi unutmuyor. Bebeğiniz için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünler bu hafta da katalogda yer buldu. Bebe bakım örtüsü, bebe şampuanı, bebek bezi ve bebekler için deterjan ürünleri kaçırılmayacak fiyatlarda satışa sunulacak. Belirtilen ürünler bebeğinizin sağlığı için özel tasarlanmıştır.

Temizlik Ürünleri De Var Mı?

Kadınların ilk baktığı ürünler arasında yer alan temizlik ürünleri de muhteşem fiyatlarla 18 Aralık 2019 Aktüel Kataloğunda yer alıyor. Bulaşık sıvısından, kireç önleyiciye toz deterjandan bulaşık makinesi kapsulüne kadar tüm temizlik ürünleri katalogda bulunuyor. Evinizin temizlik ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılayabileceğiniz bu kataloğu incelemeden geçmeyin.

Tekstil Ürünlerinde Neler Var?

Her hafta cazip fiyatlarda satılan tekstil ürünleri 18 Aralık Kataloğunda da yer alıyor. Kış aylarında ekonomik fiyatlı erkek-bayan yağmurluk, erkek-bayan içlikler, erkek outdoor botlar, kadınlar için termal çoraplar, kadınlar için ev babetleri muhteşem fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Kış aylarında bu ürünler hem sıcak tutacak hem de cebinizi yakmayacak. Ürünlerin temizliği kolaydır, uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Ucuz Teknolojik Cihazlar

Bu hafta teknolojik cihazlar arasında kişisel kıl temizleme cihazı ve saç kurutma makinesi bulunuyor. Katalogda yer alan teknolojik ürünler kaliteli olmasının yanı sıra dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıyla öne çıkıyor.

Kişisel Bakım Ürünleri

ŞOK 18 Aralık 2019 Aktüel Kataloğunda kişisel bakım için muhteşem ürünler de var! Tıraş bıçakları ve şampuan çeşitleriyle bu katalog bu hafta da çok canlı!

Ev İhtiyaçları

Bu haftaki katalogda çekmecelerine düzen getiren çekmece düzenleyici ve çok amaçlı 2 gözlü çekmece çok uygun fiyatıyla satışa sunuluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*